Kim Jesteśmy?

Firma „Horyzont–In Sp. z o.o.” powstała na bazie 12 lat doświadczenia . Na rynku funkcjonuje od 2005r . Swoim zasięgiem obejmuje województwa lubelskie, podkarpackie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie , podlaskie , mazowieckie.

Specjalizujemy się w Doradztwie Finansowo-Ubezpieczeniowym opartym na produktach finansowych dostępnych na polskim rynku. Współpracujemy z największymi Instytucjami Finansowymi w Polsce m.in.  Axa, Generali, Ergo Hestia ,Proama , Warta, UNIQA, PZU , PKO , Inter Risk, HDI Asekuracja , Polisa Życie , Concordia , LINK4, TUW , MTU (…).

Obecnie w Naszych strukturach pracuje 200 Partnerów Biznesowych. Współpracujemy z dwiema dużymi Multiagencjami Ubezpieczeniowymi dzięki czemu Horyzont-In zaliczana jest do grona najbardziej rozpoznawalnych w Polsce.

Dzięki takiej pozycji możemy zaproponować naszym Partnerom najlepsze warunki umowy  współpracy i rozwoju.

Misją firmy jest „Doradzać i tworzyć najlepsze rozwiązania dopasowane do Indywidualnych Potrzeb i Oczekiwań Klientów oraz Partnerów Biznesowych.”

Dlaczego Warto zostać Partnerem Horyzont – In?

Sukcesy sprzedażowe Horyzont- In pokazują, że biznes ubezpieczeniowy jest dochodowym zajęciem. Dzięki szerokiej ofercie produktowej nasi Partnerzy mogą zaproponować swoim klientom najkorzystniejsze ubezpieczenie na rynku m.in. Axa, Generali, Ergo Hestia ,Proama , Warta, UNIQA, PZU , PKO , Inter Risk, HDI Asekuracja , Polisa Życie , Concordia , LINK4, TUW , MTU (…).

Masz multi agencję lub chcesz a nie wiesz jak założyć multi agencję? Naszym Partnerom pomagamy znaleźć lokal i zorganizować środowisko pracy tak, aby oddział zaczął jak najszybciej i najlepiej funkcjonować. Ułatwiamy pozyskiwanie klientów poprzez aktywną promocję i callcenter.

Zapewniamy Partnerowi oraz jego pracownikom szkolenia z obsługi klienta , kroków wizyty handlowej , szkolenia z zarządzania zespołem oraz wiedzy o produktach oraz narzędzia niezbędne do prowadzenia Agencji. Nasi Partnerzy mogą skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, gdyż wszelkie kwestie związane z rozliczeniem podpisanych polis bierze na siebie Horyzont-In Sp. z o.o. .

Już dziś przyłącz się do lidera w branży ubezpieczeń. Dowiedz się jak założyć agencję ubezpieczeniową i zacznij zarabiać!