Szukasz ciekawej pracy?
Lubisz wyzwania? Potrafisz stawiać sobie cele i je osiągać?
Czekamy właśnie na Ciebie!

Nie boisz się ciężkiej i trudnej pracy, potrafisz rozmawiać z ludźmi, wyróżnia Cię systematyczność i konsekwencja, ważne są dla Ciebie oparte na wzajemnym szacunku relacje z szefem i współpracownikami, chcesz zarabiać więcej niż średnia krajowa…?

WYŚLIJ SWOJE CV, a być może będziesz miał szansę dołączyć do nas.

Załącz CV:

captcha
Przepisz powyższy kod:

Do zadania osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:

  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Aktywne poszukiwanie Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych,
  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientem,
  • Utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług,
  • Raportowanie wyników sprzedaży,
  • Budowanie wizerunku Firmy na lokalnym rynku,

Od kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia w sprzedaży min. 3 lata , atutem będzie doświadczenie w branży finansowej,
  • Min. średniego wykształcenia,
  • Doświadczenia w przygotowywaniu ofert „ szytych na miarę” dla klientów,
  • Doświadczenia w prowadzeniu prezentacji przed klientem,
  • Motywacji i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • Znajomość obsługi środowiska  MS OFFICE,
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi Klienta,
  • Samodzielności w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Niekaralność,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne (dodatkowy system premiowy),
  • Przejrzysty system awansów,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń i wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na wspólny sukces,
  • Atrakcyjne produkty na polskim rynku,
  • Narzędzia wsparcia sprzedaży,