Ubezpieczenie na życie

To najlepsze zabezpieczenie finansowe i gwarancja stabilizacji Twoich bliskich, w przypadku zachorowania, śmierci, niezdolności do pracy, pomoże zachować płynność finansową Tobie i Twojej Rodzinie.

Istnieje wiele ofert ubezpieczeń, należy wybrać tą, która będzie pasowała do naszych indywidualnych preferencji. Istnieją klasyczne polisy ochronne – zapewniające odszkodowanie, inwestycyjne, których istotą jest oszczędzanie, świadczenia na nas samych. To, co wybierzesz zależy od Twojego etapu życia, czy posiadasz rodzinę, a może chcesz oszczędzać, lub masz kredyt hipoteczny.

Ubezpieczenie na życie

Dla kogo?

Kierowane do osób, które chcą zabezpieczyć swoje życie i zdrowie w przypadku nieszczęśliwych wypadków. To zabezpieczenie finansowe rodziny w przypadku śmierci Ubezpieczonego, wypadku i opieki zdrowotnej, a także utraty zdrowia.

Co obejmuje?

Życie i zdrowie Ubezpieczonego w przypadkach: pobytu w szpitalu, opieki medycznej, rehabilitacji, śmierci, trwałego całkowitego/ częściowego inwalidztwa, poważnej choroby.

Dla kogo?

Kierowane do osób, które chcą mieć pewność, że w razie wypadków, rodzina będzie mogła utrzymać odpowiedni poziom życia. Dobre rozwiązanie dla tych, którzy posiadają zobowiązania finansowe.

Co obejmuje?

Życie i zdrowie Ubezpieczonego wraz z osobami bliskimi.

Dla kogo?

Kierowane do osób, które chcą zapewnić Dziecku kapitał na początek dorosłego życia, oraz zabezpieczenie finansowe w przypadku śmierci rodzica.

Co obejmuje?

Życie i zdrowie Ubezpieczonego i życie Dziecka.

Dla kogo?

Kierowana do osób pomiędzy 50, a 75 rokiem życia, bez względu na stan zdrowia.

Co obejmuje?

Życie Ubezpieczonego.

Ubezpieczenie na życie